fbpx
7.5 C
Pristina
5 Dhjetor, 2021 - 21:07

Gruaja që u martua me vetën kërkon divorcin pas 90 ditësh martesë

Gjithmonë kisha frikë të jem vetëm, por kuptova se duhej të mësoja të ndihesha mirë me veten. Kur kjo ndodhi, vendosa ta festoj, tha një modele me origjinë braziliane e cila u martua me veten.

Të qenit beqare për pjesën tjetër të jetës mori një kuptim tjetër. Modelja Cris Galera (33) vendosi të hiqte dorë nga meshkujt dhe u dorëzua në shtator.

Duke qenë se nuk e ka gjetur mashkullin e jetës së saj ajo tregon se nuk është ‘zhgënjyer’ që nuk ka dhëndër dhe përkundrazi ka pranuar të jetë vetëm.

Por 90 ditë pas dasmës ajo po kërkon divorcin, shkruan britanikja Mirror.

Siç raportohet, modelja ka takuar “dikë të veçantë” dhe madje ka filluar të bie në dashuri.

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese