25.7 C
Pristina
23 Qershor, 2021 - 23:07

Gruaja e zemëruar godet me kokë një xham të dyqanit – shikoni ku përfundon

Ajo po fjalosej me djaloshin dhe goditje dritaren me kokën e saj.

Reagimi i saj ishte plotësisht i pashpjegueshëm, ku theu xhamin e një dyqani.

VIDEO

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese