fbpx
-1.3 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Gruaja e Remo Freuler qenka serbe, goli i bashkëshortit ndaj Serbisë e mërziti

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Zvicra shënoi një fitore në fushë ndaj Serbisë dhe kaloi në play-off të Kupës së Botës nga vendi i dytë.

Golin vendimtar ndaj serbëve e shënoi Remo Freuler.

- Advertisement -

Në njëjtën kohë paksa e mërziti një vajzë. Njihuni me Christina, gruaja e Remo Freuler.

Pse Kristina u mërzit pak nga suksesi i të shoqit në lojën me Serbinë? Puna është se mbiemri i saj i është Sivçiq.

Po, tashmë e keni marrë me mend se Kristina është serbe, edhe pse ka lindur në Zvicër.

Çfarë ironie e fatit.

- Advertisement -

“Zemra ime rreh për dy kombe. Unë kam lindur në Zvicër dhe i dashuri im luan për kombëtaren e këtij vendi, por nuk i harroj kurrë rrënjët e mia”, kështu i është përgjigjur Kristina pyetjes se kë mbështet në ndeshjen e Serbisë dhe Zvicrës në Botërorin e 2018.

Madje vajza ka një tatuazh me një kryq ortodoks në krah. A e dini se serbët janë një popull ortodoks?

Christina dhe Remo u takuan në 2017. Atëherë mesfushori sapo kishte filluar të luante me Atalantën. Në vitin 2019 ata u martuan dhe në vitin 2021 lindi djali i tyre Romeo.

- Advertisement -

Tani çifti jeton në Nottingham.

Që nga ky sezon, Freuler ka luajtur për Nottingham Forest.

Tani Remo dhe Kristina janë bashkë në Katar.

- Advertisement -

Të fundit

HeIIbanianz, shqiptarët që po ‘tmerrojnë’ britanikët: S’ka poIicë që i ndalon

Gangsterët shqiptarë të veshur me Balaclava që përdorin automatikë kanë pushtuar rrugët e Londrës, duke shkaktuar britanikët. Një artikull i...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -