fbpx
-0.3 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Gratë e politikës kapen për kufijtë e Kosovës, Statovci ia bën ‘diss’ Çitakut

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Deklaratat e Vlora Çitakut, për kufijtë e Kosovës, i ka komentuar edhe Jeta Statovci.

Përmes një statusi në Facebook, ajo e quajti Çitakun ‘Ambasadore e ndarjes’ dhe tha se kjo qartazi fsheh pas vetës bindjen se Vlora, e paska një farë të drejte që t’i ngushtojë këta kufijë kur e vlerëson ajo.

“Mbase këtu e gjejmë edhe shkakun e gjithë atij angazhimi të Vlorës në Ëashington sa ishte ambasadore, për të ja cunguar kufijtë Kosovës apo siç atëherë thuhej, për t’ja kthyer dhuratat Rankoviçit” tha ndër tjera Statovci.

- Advertisement -

Statusi i plotë:

- Advertisement -

Të fundit

Çfarë do të thotë “magnituda” dhe “intensiteti” i tërmetit?

Madhësia dhe intensiteti i një tërmeti janë dy koncepte që shpesh ngatërrohen. Magnituda e tërmetit përcaktohet nga vlera e...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -