fbpx
-4.5 C
Pristina
E martë, 7 Shkurt, 2023

Granit Xhaka veshi fanellën “Jashari”, reagon Besarta Jashari

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Vajza e heroit Hamez Jasharit, Besarta Jashari ka reaguar pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë, me rezultat 3-2.

Besarta ka publikuar një foto në rrjetet sociale, pikërisht foton e Granit Xhakës.

Ky i fundit festoi me fanellën e Ardon Jasharit.

- Advertisement -

Xhaka, pasi nuk iu lejua të festonte me shqiponjë, duket se e gjeti këtë mënyrë që ta bënte.

- Advertisement -

Të fundit

Danas: Rusia po e shantazhon Daçiqin që të mos e mbështes planin franko-gjerman

Partia Socialiste e Serbisë, gjegjësisht lideri i saj Ivica Daçiq, është shantazhuar nga Rusia dhe nuk guxon të qëndrojë...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -