fbpx
0.3 C
Pristina
E shtunë, 28 Janar, 2023

Goditi fqinjen me sallam në supermarket, dënohet me burg 27-vjeçarja

Duhet Lexuar

Një grua është deklaruar fajtore dhe dënuar me burg pasi ka goditur me një sallam fqinjen e saj në supermarket.

Maneka Garner, 27 vjeç, nga Ohio u përball me komshien Precious Jackson, 37 vjeç dhe vajzën e saj, 7 vjeç, në një supermarket në South Euclid në maj 2021. Jackson kishte një urdhër mbrojtjeje ndaj Garner, por pavarësisht kësaj 27-vjeçarja mori një sallam që ishte tepër i rëndë dhe e goditi 10 herë në fytyrë gruan tjetër.

Sherri mes tyre nisi pasi Jackson pështyu Garnerin dhe kjo e fundit mori hak duke e goditur me sallam.

- Advertisement -

Garner u deklarua fajtore të martën (8 nëntor) dhe u dënua me një burg të pezulluar për 30 ditë, një vit provë dhe një gjobë prej 155 dollarë.

- Advertisement -

Të fundit

“A doni me i shku Albin Kurtit tek shtëpia”/ Bajqinovci i ashpër me LDK-në – ka këtë kërkesë publike!

Deputeti nga LVV, Mefail Bajqinovci përmes një postimi në Facebook ka rikthyer përsëri temën e atentatit ndaj Abdixhikut. Bajqinovci thekson...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -