5C
Pristina
27 Shkurt, 2021 - 09:48

Glauk Konjufca: Me Albinin kryeministër dhe Vjosën presidente!

Lëvizja Vetëvendosje po vazhdon takimet parazgjedhore në nivel vendi për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Kandidati për deputet nga VV, Glauk Konjufca sot ishte së bashku me Kurtin dhe Osmanin në Komunën e Kamenicës.

Ai ndau fotografi nga ky tabim, ku shihet numër i madh i simpatizantëve të kësaj partie.

“Për numrin e ndryshimit 127.Me Albinin Kryeministër dhe Vjosën presidente! Në Dardanë #KREJTDHEDREJT!”.

Të fundit

Të tjera nga rubrika