7.5 C
Pristina
24 Shtator, 2021 - 01:00

Gjoshi për Aliun e Bislimin: Qysh kanë fytyrë këta njerëz me dalë para aktivistëve të VV-së

Zyrtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Betim Gjoshi ka komentuar deklaratën e ministrit të Infrastrukturës Liburn Aliu i cilitha se nuk e di nëse motra iu është punësuar nga MSH’ja, ani pse sot tërë ditën është raportuar për këtë.

Gjoshi përmes një postimi në Facebook e ka quajtur tallje me qytetarin e Kosovës këtë deklaratë të Aliut duke thënë se “është pasqyra e vërtetë e Vetëvendosjes.”

“Qysh kanë ftyrë këta njerëz me dalë para aktivistëve të ndershëm të Vetëvendosjes që për kaq vite janë lënduar në protestat e tyre mashtruese e sot nuk i bëjnë hesap për asgjë dhe as telefonin nuk ua hapin.”, ka shkruar Aliu.

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese