23.4 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Gjobitet më në fund “shpellari” që bezdisi Prishtinën me BMW’në e tij

- Advertisement -

Të rekomanduara

Policia e Kosovës ka ndaluar të enjten shoferin e veturës së tipit “BMW”, Refki Hajzeri, që tash e disa javë po shqetëson banorët me vozitjen e tij dhe muzikën me zë të lartë.

Në një video të publikuar nga Klan Kosova, shihet shoferi i “BMW” së gjelbër teksa gjobitet nga zyrtarët policorë.

- Advertisement -

Ndaj Hajzerit ka pasur ankesa të shumta për shkak të shqetësimit të banorëve të kryeqytetit, kryesisht të lagjes Mati.

Gjithashtu, në vazhdimësi janë publikuar video të veturës në fjalë, e cila endet rrugëve me muzikë me zë tejet të lartë.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Pamje pa koment! Simboli ‘Z’ i pushtimit rus, mbi kokat e ushtarëve të KFOR-it në veri

Dhjetëra ushtarë të KFOR-it, mbetën të plagosur si pasojë e protestave të dhunshme të huliganëve serbë, në veri të...

Më shumë