5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Gjinovci e këshillon Escobarin: Mos humb kohë se nuk ndryshon asgjë

- Advertisement -

Analisti Rron Gjinovci ka komentuar deklaratën e emisarit amerikan Gabriel Escobar, i cili tha se në Kosovë do ta disktuoj vendimin “katastrofal” për dinarin.

- Advertisement -

Në fakt Gjinovci e ka këshilluar Escobarin, duke i thënë se nuk ka përse të humb kohë fare, sepse nuk mund të ndryshoj asgjë në këtë drejtim

“Escobar: Vizita ime në Prishtinë për efektet dhe zgjidhjen e mundshme të vendimit të pakoordinuar për dinarin. I nderuar, mos hup kohë se nuk ndryshon kurgjo në atë drejtim.” – ka thënë Gjinovci.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -