17 C
Pristina
Tuesday, May 28, 2024

Gjest i shkëlqyer nga Shaqiri, ia jep fanellën një tifozi me aftësi të kufizuara dhe bën foto me të

- Advertisement -

Kosova ka arritur një barazim të madh 2:2 ndaj Zvicrës në “Fadil Vokrri” në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

- Advertisement -

Në një stadium të mbushur plot, zviceranët u pritën ngrohtësisht nga “dardanët”, përveç Uran Bislimit, i cili u vërshëllye nga ta.

E Xhaka e Shaqiri u duartrokitën tërë kohën, shkruan Gazeta Express.

- Advertisement -

Madje, ky i fundit pas ndeshjes ia dha fanellën një tifozi me aftësi të kufizuara dhe bëri fotografi me të.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -