fbpx
9.8 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

GJEST I MIRË: Nxënësit dhe mësuesja investojnë për të ngjyrosur klasën e tyre

Në shkollën “Naim Frashëri”, në Banjë të Malishevës po vazhdojnë punët vullnetare.

Së fundmi nxënësit e klasës VIII/2 me kujdestare Dashurije Samadraxha kanë investuar në ngjyrosjen e klasës së tyre, kurse punëtori Izet Shala ka kontribuar në rregullimin e klasës.

- Advertisement -

Njoftimi i shkollës:

- Advertisement -

Vazhdim i punëve vullnetare në shkollë…

Kësaj here veçojmë kontributin e klasës VIII/2 me kujdestarën e klasës Dashurije Samadraxha, të cilët investuan në ngjyrosjen e klasës. Ndërkaq, punëtori Izet Shala ndihmoj në rregullimin e klasës.

Për këto kontribute, angazhim e mbështetje të vazhdueshme, drejtoria e shkollës falenderon dhe shpreh Mirënjohje për të gjithë kontributdhënësit e shkollës sonë!/Kids of Kosova

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -