14.1 C
Pristina
Saturday, October 1, 2022
- Advertisement -

Gjenerali shqiptar pasi serbët djegin flamurin: Nuk ka kush t’i dalë për zot, turpi ju mbuloftë

Gjenerali shqiptar Dritan Demiraj në një postim të tij në Facebook ka reaguar pasi disa të rinj serb kanë djegur flamurin kombëtar shqiptar.

Demiraj shkruan se pas këtij akti serb nuk ka reaguar as Presidenca, as qeveria e as opozita.

- Advertisement -

Postimi i plotë:

Nderkohe qe ne Beogradin “Perendimor” promovohet bashkejetesa Ballkanike, te rinjte serb djegin flamurin Shqiptar dhe asnje reagim nuk ka akoma as nga Presidenca, as nga qeveria, ministria e jashtme por as nga opozita.

Pasardhesit e Arkanit dhe kasapit te Ballkanit qe dogjen flamurin kombetar turk u arrestuan, nderkohe flamurit Shqiptar nuk ka kush t’i dale per zot.

- Advertisement -

Turpi ju mbulofte te gjitheve siç ju ka mbuluar.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -