12.6 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

Getinjo tregon shifrën marramendëse që ka fituar nga lojërat online

Rep-artisti kosovar, Getinjo ka qenë njëri nga artistët që shpesh herë ka folur për aktivitetin e tij me lojrat online.

Sot në InstaStory ai me fansat e tij ndau shumën që ka fituar nga këto lojëra.

- Advertisement -

Në imazhin e shpërndarë shihet se ai ka arritur vlerën e dy milionë eurove.

Theksojmë që artisti mbetet aktiv me postime në rrjete sociale dhe aspektin profesional.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -