fbpx
3.3 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Gërvalla i reagon ashpër Hysenit: Zoti t‘marroftë

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Kryediplomatja kosovare, Donika Gërvalla i ka reaguar ish-ministrit të jashtëm, Skender Hyseni, pasi ky i fundit tha se deklarimet e presidentes Vjosa Osmani për qasjen e Borrellit po i përngjajnë me ato të Enver Hoxhës e Sllobodan Millosheviqit.

Gërvalla përmes një shkrimi në Facebook i tha Hysenit ‘Zoti t‘marroftë, Skënder Hyseni, për këto fjalë të pafalshme!’.

- Advertisement -

Tutje, Gërvalla tha se kjo është fytyra e vërtetë e atyre që e vodhën, e plaçkitën, e mashtruan, e futën në udhë pa krye Kosovën.

“Skënder Hyseni dhe plot të tjerë jo vetëm që e çuan LDK-në në 10%, por çdo ditë kujdesen që ta mbajnë të fundosur. E sa për Kosovën, e kanë treguar me kohë se sa vlerë ka për ta.

Zoti t ‘marroftë, Skënder Hyseni, për këto fjalë të pafalshme!“

- Advertisement -

Të fundit

Loshi: Momenti ka ardhur, vetëm kjo gjë mund ta shpëtojë Kurtin nga Asociacioni, ose historia s’do ta faIë!

Ish-kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet, Liri Loshi, ka thënë se kryeministri Albin Kurti, mund të shpëtojë, vetëm nëse...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -