16.1 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Geci për VV-në: Këta janë komunistë, edhe mixhën e shajnë nëse s’është me ta

Geci për VV-në: Këta janë komunistë, edhe mixhën e shajnë nëse s’është me ta

- Advertisement -

Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci derisa ka komentuar aderimin e deputetës Doarsa Kica në këtë parti, ka thënë se për Vetëvendosjen si parti të majtë, një kalim i tillë është tradhti.

Geci e ka quajtur parti komuniste VV-në.

“Zonja në fjalë që ka kaluar në LDK dhe tash shahet e fyhet nga militantët e LVV-së, është tradhtare e është lavdëruar zonja tjetër që aderoi te ta”, tha ai.

- Advertisement -

“Këta janë komunistët që mixhën e vetë e shajnë që nuk është me ta, dhe tjetrin e lavdërojnë që është me ta. Kjo është e majta që se du unë”, tha Geci në Politiko

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -