29.8 C
Pristina
Wednesday, August 17, 2022
- Advertisement -

Gazetari nga Tirana fyen kosovarët: Ju nuk përdorni vajin e ullirit, ende jeni të pleskavica dhe lakra

Gazetari nga Shqipëria, Bledi Mane, ka ofenduar kosovarët duke thënë se “nuk e përdorin vajin e ullirit”.

Gjatë një emisioni në “Top Channel”, të dielën teksa po flitej për “Sunny Hill” ka eskaluar gazetari shqiptar.

- Advertisement -

“Ju nuk perdoni vajin e ullirit, ende jeni te pleskavica dhe lakra”, ka thënë ai.

Më pas ka ardhur edhe reagimi i gazetarit nga Kosova, Milaim Zeka.

“Kjo çka thua ti është një puro racizëm dhe një puro hajvanillak”, i ka thënë Zeka – Mane.

- Advertisement -

Debati mes tyre ka vazhduar edhe më tutje.Pjesa e këtij diskutimi nga minuta e 39

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -