7.7 C
Pristina
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Gazetarët nga Ukraina vizitojnë Prekazin dhe memoriaIin e famiIjes Jashari

Ka ca kohë që disa gazetarë nga Ukraina gjenden në Kosovë për t’u strehuar për shkak të gjendje politike të rënduar në vendlindjen e tyre, shkruan portali Rajoni.org.

- Advertisement -

Sot ata kanë vizituar vendin më historik të Kosovës.

Mediet kanë siguruar edhe disa fotografi të tyre gjatë vizitës në Prekazin legjendar dhe memorialin e familjes Jashari./Rajoni.org/

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -