fbpx
-0.3 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Ganimete Musliu pajton Remzie Osmanin e Mihrije Braha

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Artistet shqiptare Remzie Osmani dhe Mihrije Braha, janë komentuar mjaft shumë në media gjatë kësaj periudhë.

Këtë vëmendje këngëtaret e morën pas deklaratave të tyre lidhur me mos ftesën e Remzies në fejesën e djalit të Mihrijes.

- Advertisement -

Ndërsa këngëtaret së fundmi i komentoi edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu.

Ajo ndër tjerash tha se i ka pajtuar artistet.

Për ta parë deklaratën e saj ndiqeni videon:

- Advertisement -

Të fundit

Çfarë do të thotë “magnituda” dhe “intensiteti” i tërmetit?

Madhësia dhe intensiteti i një tërmeti janë dy koncepte që shpesh ngatërrohen. Magnituda e tërmetit përcaktohet nga vlera e...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -