17.7 C
Pristina
Wednesday, August 10, 2022

Ganimete MusIiu kositë edhe barin, më pas me veshje elegante niset për dasmë

Pos vozitjes së traktorit, deputete Ganimete Musliu është shfaqur në emisionin “Era Verë” edhe duke e kositur barin dhe duke rregulluar oborrin e shtëpisë.

Me këtë rast, ajo u ka bërë thirrje vajzave të reja të shkollohen, por edhe mos t’i frikësohen punës.

E pas kositjes së barit, deputetja e njohur u rregulla dhe u bë gati për një dasmë.

Musliu dha një rrëfim të gjatë në “Era Verë” për familjen dhe jetën e saj./Express

VIDEO

Të fundit
Lajme të lidhura