7.9 C
Pristina
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -

Gani Geci ka një porosi për Kurtin e të tjerët pas zbulimit të planit të atentatit

Ish-deputeti i Kosovës, Gani Geci ka reaguar pas publikimit të një artikulli ku thuhej se një person ka planifikuar ta vrasë kryeministrin Albin Kurti, Xhavit Halitin dhe Ismet Haxhën.

Geci ndër të tjera ka thënë se shumë herë kanë planifikuar ta VRASlN.

- Advertisement -

Ai ndër të tjera ka thënë se 60 pIumba të kaIIshit mbi veturën e tij, ku ai ka mbetur i pIagosur, kurse dy shokë kanë mbetur të eleminuar.

Geci më tej ka thënë se shumë herë Policia e ka paralajmëruar se është i rrezikuar.

“MOS U TUTNI O BURRA SE.

- Advertisement -

Që 24 vjet, minimum nja 24 herë kanë bo plane, e kanë tentuar të më VRASlN, i kanë shpraz nja 60 pIumba kaIIashi mbi automjetin tim, më kanë pIagosur, mi kanë vr.arë dy shokë, kanë bo plane e plane.

Kanë ardhur policia në shtëpi dhjetra herë ruju se e ke jetën në rrezik

Por, pa thanë ai nalt këta poshtë veq munden mu shetit kah dardha e Ahmatit”, shkroi ai.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -