17.8 C
Pristina
Tuesday, June 28, 2022

Futbollisti i Premierligës kërcen me plis e flamur kombëtar, motra e tij martohet në Kosovë

Futbollisti i Norwich, Teemu Pukki momentalisht gjendet në Kosovë, por për arsye financiare.

Motra e tij është martuar me një kosovar.

Ndërkohë, ylli i Norwich, Pukki është në Kosovë dhe po merr pjesë në dasmën që po mbahet në Kosovë.

Në një video, ai shihet duke kërcyer me plis në kokë dhe me flamur kombëtar.

VIDEO

Të fundit
Lajme të lidhura