fbpx
29.7 C
Pristina
E martë, 24 Maj, 2022

Futbollisti algjerian ndërron jetë në fushë (VIDEO+18)

Rekomandime

Rastet e sulmeve në zemër ndër vite janë shtuar tek futbollistët.

E disa prej tyre kanë përfunduar në mënyrë fatale.

Një rast tragjik ndodhi në Algjeri, ku si pasojë e sulmit në zemër vdiq futbollisti Sofiane Lokar.

30 vjeçari vdiq në fushë në ndeshjen Mouloudia Saida – ASM Oran.

Mjekët u përpoqën ta rikthenin në jetë, por nuk ia dolën.

Ndeshja u ndërpre dhe në ambientet e stadium ngjarja u përjetua rëndë sidomos nga lojtarët e tjerë.

Gjithashtu mësohet se futbollisti ishte martuar para një jave, shkruan The Sun përcjell Klankosova.tv.

Kujdes pamjet janë të rënda.

Më shumë artikuj

Të fundit