-6.3 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 05:25

Fshati i kreut të PDK-së përmbytet nga vërshimet

- Advertisement -

Përmbyetjeve nuk iu kanë shpëtuar as disa fshatra të Suharekës.

Peqani është njëri nga ta.

Fshati i kreut të PDK-së dhe kandidatit për kryeministër, Enver Hoxhaj është përmbytur nga ujë pas reshjeve të mëdha të shiut.

Banorët kanë dalur në terren dhe po tentojnë që të shmangin dëme më të mëdha materiale.

Të fundit

Të tjera nga rubrika