12.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023

Frikësohet për vdekje gazetari i njohur shqiptar, i bëjnë “atentat” në mes të emisionit – E pëson keq vëllai i gruas se tij

- Advertisement -

Të rekomanduara

Këtë javë në emisionin Kojshia Show, i ftuar ishte gazetari i njohur nga Shqipëria, Artan Hoxha. Ai në këtë emision foli për disa nga ngjarjet që tronditën mbarë opinionin shqiptar, duke zbuluar prapaskenat dhe akterët që ishin të përfshirë në këto ngjarje, shkruan Korrespodenti.

Sa ishte duke u zhvilluar intervista, jashtë studios dëgjohet një shpërthim, ku më pas disa persona futën në emision. Pasi këta përsona futën në emision, vëllai i gruas së tij, i cili ishte në pjesën e publikut filloi të kacafytët me këta përsona, ku edhe dëgjohen bërtima në studio. Moderatori i emisionit i ndalon ata dhe iu thotë se në fakt kjo ishte një kamerë e fshehtë.

- Advertisement -

Ndiqeni emisionin nga minuta 13:00 për ta parë këtë moment.

- Advertisement -

Të fundit

Njohja e Kosovës nga Serbia, Eurodeputetja Moretti: Vuçiq nuk ka asnjë rrugë tjetër

Eurodeputetja Aleksandra Moretti ka komentuar takimin e së shtunës Kurti-Vuçiç. Në emisionin “Zona Zero”, ajo tha se ishte ditë historike...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -