9.5C
Pristina
3 Mars, 2021 - 12:16

Florian Marku është gati, publikon datën e meçit të madh

Boksieri kosovar, Florian Marku thotë se thotë se është gati për ndeshjen e radhës.

Ai përmes një postimi në ‘Facebook’ ka bërë të ditur datën e meçit të tij të radhës e që do të jetë 20 shkurti.

Marku do të përballet me Rylan Charlton dhe ky meç do të transmetohet në ‘Sky Sports dhe DAZN’.

Të fundit

Të tjera nga rubrika