4.2C
Pristina
5 Mars, 2021 - 08:48

Flet për herë të parë Tea pas fotove: Jam në lidhje me Beartin, por se kam tradhëtuar Andin

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni është deklaruar për herë të parë pas fotove dhe videove që janë publikuar, ku ajo shihet duke u përqafuar dhe puthur me Beartin, pavarësisht se ishte larguar nga emisioni duke thënë se dëshiron të njihet në privatësi me Andin.

Ajo ka publikuar një video në llogarinë e saj në YouTube, ku ka pranuar se është në lidhje me Beartin, pork a thënë se se ka tradhëtuar Andin.

“Po unë kam qenë dhe vazhdoj të jem në një lidhje me Beartin, por jo nuk e kam tradhëtuar Andin. Pavarësisht këtyre unë me Andin, kemi vazhduar që të qëndrojmë në atë shfaqja sikur të mos kishte ndodhur asgjë”, ka thënë Tea.

Të fundit

Të tjera nga rubrika