11.6 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

Flasin nga SBASHK-u, tregojnë çka presin nesër nga takimi me Kurtin

Nesër në mëngjes do të takohen kryeministri Albin Kurti dhe kryetari i SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj.

Këtë e ka konfirmuar Luljeta Boshnjaku nga Këshilli grevist i SBASHK-ut.

- Advertisement -

Ajo ka thënë se takimi do të mbahet nesër në mes tyre.

E pyetur se çka pret nga ky takim, ajo thotë se “shpresojnë që Qeveria të reflektojë”?/Kids of Kosova

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -