12.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023

Filmohet momenti kur fajkoi zhytet në det dhe kap me kthetra peshkun e frikshëm

- Advertisement -

Të rekomanduara

Fotografi Mark Smith e bën përsëri! Çfarë video e pabesueshme e kapur nga ai, teksa fajkoi i detit bën një zhytje të plotë në formë surf-i e rrotullimit! Gjuetari i fuqishëm i ajrit del me grabitqarin e fuqishëm të oqeanit të kapur në kthetrat e tij, një barrakuda. Ndërsa barrakuda është në majë të zinxhirit ushqimor në oqean, ky peshk i pafat e gjen veten në skajin e gabuar të një shpëndi që është në maje të zigjirit ushqimor në ajër!

Pamja është filmuar në Florida të Amerikës.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Sulmuesi i Serbisë suImoi fizikisht arbitrin, pritet dënimi i rëndë

Manchester United mundi Fulhamin 3:1 në Old Trafford të dielën dhe kaloi në gjysmëfinale të FA Cup, por kjo...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -