13.6C
Pristina
26 Shkurt, 2021 - 13:32

Fillon spektakli i vërtetë te It’s My Love: Bajrami me Erzën dalin në takim, i han qeni

Emisioni It’s My Love është njëri nga më të shikuarit në vend.

Tani gjërat kanë filluar të bëhen më interesant pasi po ndodhin edhe takimet e djemve dhe vajzave që janë pjesë e emisionit, shkruan kosovaime.tv

Bajrami me Erzën janë çifti i parë që kanë dalur në takim, por të dy u befasuan nga qenët, të cilët sulmuan dyshen dhe ia prishën rehatinë derisa qëndronin në park.

Më poshtë e keni momentin kur kjo dyshe sulmohet nga qeni dhe bisedën e tyre të plotë nga takimi i parë. /kosovaime.tv

Të fundit

Të tjera nga rubrika