15.7 C
Pristina
Wednesday, September 28, 2022
- Advertisement -

Fatmir ShehoIIi po ia përgatit një suprizë Ana Bërnabiqit kur të vije në Kosovë

Analisti kosovar dhe drejtori i Institutit për Afirmimin e Marrëdhënieve Ndëretnike ka bërë me dije se po i përgatit një surprizë kryeministres serbe, Ana Bërnabiq, e cila të hënën do të jetë në Kosovë për një vizitë, shkruan Danas.

- Advertisement -

Sheholli ka lënë të kuptohet se surpriza ndërlidhet me deklaratën fyese të Ana Bërnabiq e cila ka deklaruar me 2019 se “shqiptarët kanë zbritur nga pylli”.,

Siç ka treguar për Danas, Instituti të cilin e drejton do ta realizojë surprizën për Bërnabiqin, dhe një gjë e tillë do të realizohet në rast se s’do t’i pengojnë që ta realizojnë atë./GazetaExpress/

 

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -