14.4 C
Pristina
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -

Familja hap të pame për 19 vjeçarin që vdiq duke luajtur futboll

Familjarët e 19-vjeçarit, Kadri Abazi, kanë hapur të pame për të.

Ai humbi jetën mbrëmë në fshatin Gllarevë të Klinës teksa luante futboll.

- Advertisement -

Policia në raportin 24 orësh bëri të ditur se tashmë viktima fillimisht ishte alivanosur dhe rrëzuar në fushë teksa mjeku në QKMF ka konstatuar vdekjen e tij.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër në ora 15:00 teksa Instituti i Mjekësisë Ligjore është duke bërë obduksionin.

Ky është 19-vjeçari nga Klina që vdiq derisa po luante futboll

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -