9.4 C
Pristina
E martë, 6 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Familja e Putin e shqetësuar: Ka mungesë oreksi, ka humbur peshë dhe kollitet

Të afërmit e Vladimir Putin janë thellësisht të shqetësuar për shëndetin e tij. Dhe kjo për shkak se presidenti rus thuhet se nuk ka oreks, po kollitet vazhdimisht si dhe ndjen të përziera.

- Advertisement -

Në të njëjtën kohë, thashethemet po rriten se Putini iu nënshtrua testeve mjekësore gjatë fundjavës. Në rrethin e tij të ngushtë familjar ka shqetësim pasi ndjehet mungesa e peshës dhe kolla e vazhdueshme.

Këto dy shifra do të shihen nga elita ruse si një shenjë e përkeqësimit të shpejtë të shëndetit të liderit rus, raporton gjenerali SVR në Telegram.

Ky kanal i veçantë ka pretenduar për disa kohë se Putin po Iufton me kancerin, pavarësisht faktit se Kremlini pohon se presidenti rus është në gjendje të mirë shëndetësore.

- Advertisement -

Sipas General SVR, e cila pretendon se merr informacion përmes burimeve të saj në Kremlin, Putin shfaqet mjaft i fryrë dhe me fytyrë të fryrë, ndërsa në 1 vit e gjysmë ka humbur 18 kilogramë.

Gjatë takimit të tyre me Zëvendëskryeministrin rus Dmitry Chernyshenko, Putin u kollit lehtë ndërsa fliste shumë butë.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -