28.3 C
Pristina
Wednesday, June 29, 2022

Eskalon situata: Veteranët përplasen me policinë, tentojnë të futen në Kuvend

Kanë filluar përplasjet mes policisë e veteranëve, pasi këta të fundit janë munduar të kalojnë policinë e të hyjnë në oborrin e Kuvendit.

Forcat e shtuara të policisë së Kosovës janë përballur me veteranët, të cilët kanë tentuar të hyjnë në Kuvend, derisa kanë brohoritur ‘’UÇK’’.

Derisa është dëgjuar edhe një shpërthim, për të cilin nuk dihet nga vinte, dhe prej çka.

Më poshtë pamjet nga përballjet:

- Advertisement -

Të fundit
Lajme të lidhura