18.5 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

Eskalon sindikalisti Sefaj: Lidhne DimaI qenin

Anëtari i Këshillit Grevist, Ali Sefaj, ka reaguar ashpër pas fjalosjes mes Dimal Bashes dhe kryesindikalistit Rrahman Jasharaj.

Sefaj ka reaguar po me ofendim ndaj deputetit Basha.

- Advertisement -

“Nga diskutimet në Komisionin për Arsim dhe në korridoret e Kuvendit të Kosovës shihet qe qeveria nuk don qe të mbyllet greva. Lidhne Dimal qenin!”, ka shkruar Ali Sefaj në facebook.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -