10.1C
Pristina
2 Mars, 2021 - 15:22

Eskalon Luan Krasniqi, shpërthen në ofendime e mallkime ndaj Agim Veliut

Ish-Bokseri i jashtëzakonshëm, Luan Krasniqi pasi doli hapur në përkrahje të VV-së e Vjosa Osmanit, është rikthyer në një militant që s’kontrollon fjalët.

Krasniqi e ka quajtur Veliun, njeri të mallkuar, derisa ka thënë se Vjosa Osmani është koka dhe zemra e LDK-së rugoviane.

Kujtojmë që Krasniqi ishte njëri ndër përkrahësit më të mëdhenjë të Ibrahim Rugovës, e flamujt dardanë (simbol i LDK-së) kanë valuar në çdo fitore të tij.

Ky është komenti i Krasniqit:

Të fundit

Të tjera nga rubrika