22.7 C
Pristina
Wednesday, July 24, 2024

Eskalon anëtari i kryesisë së Dardanëve: Zvicrën e nanës ja…

- Advertisement -

Lik Berisha, anëtar i kryesisë së grupit të tifozëve “Dardanët” ka eskaluar pas barazimit të Kosovës ndaj Zvicrës me rezultat 2-2 në kuadër të kualifikuesve për Euro 2024.

- Advertisement -

Berisha u shpreh shumë i lumtur nga ky barazim i Kombëtares së Kosovës, por ofendoi rëndë ekipin helvetik.

“Oooo zemra mal. zvicrren e nanes ja q****!!”, ka shkruar Berisha në Facebook.

- Advertisement -

Pas kësaj ndeshje në “Fadil Vokrri”, Zvicra mbetet lider në Grupin I me 13 pikë. Rumania dhe Izraeli janë në vendet dy dhe tre.

Ndërsa, Kosova mbetet e parafundit me katër pikë, aq sa ka edhe Bjellorusia një pozitë më lartë.

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -