13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

“Është një m** i madh me lula” – gazetari serb shpërthen ndaj Vuçiqit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Gazetari serb nga Kosova, Branislav Kërrstiq ka thënë se presidenti serb Aleksandar Vuçiq, është “m** i madh me lula”.

Ky reagim i gazetari vije pas deklaratës së tij se derisa Vuçiqi të jetë në pushtet, serbët e veriut do të jenë viktima të politikës së tij monstuoze.

- Advertisement -

“Derisa Vuçiqi është në Beograd, ne serbët do ta kemi pushtetin e Listës Serbe. Ne do të vazhdojmë ta jetojmë jetën tonë si viktima të një politike monstruoze. Serbët e veriut kurrë se kanë tradhtuar Beogradin. Në fund Beogradi i ka tradhtuar serbët. Vuçiq është një m** i madh me lula që nuk i kupton sendet“, u shpreh Kërstiq i nervozuar në Kanal 10.

“Tash ai që e ka atë psiko-terapinë, më duket se nuk është duke i pirë barnat me kohë”, shtoi tutje gazetari.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë