4.2C
Pristina
5 Mars, 2021 - 10:54

Erërat e fuqishme në Rusi sa nuk e rrëzojnë qytetarin / VIDEO

Banorët e Vladivostokut në Rusi këto ditë po provojnë qëndresën e tyre kundër erërave që frynë deri në 136 kilometra në orë, siç raportuan meteorologët rusë.

Së pari ra shi dhe më pas, nga temperaturat e ulura toka ngriu, pas së cilës rrugët u kthyen në shesh akulli, dhe një erë shumë e fortë vetëm sa intensifikoi vuajtjet e qytetarëve të këtij qyteti rus.

VIDEO

Të fundit

Të tjera nga rubrika