1.6C
Pristina
7 Mars, 2021 - 22:06

Enver Hoxhaj: Me djemtë e heronjve të gjallë të luftës dhe të paqes, Endritin dhe Klestorin

Enver Hoxhajt, kandidatit të PDK-së për kryeministër duket se nuk i kanë bërë përshtypje Exit Pollet.

Sipas këtyre të fundit, PDK është e dyta mirëpo shumë larg me vota nga VV e cila është e parë.

Hoxhaj me anë të një postimi në Facebook ka publikuar fotografi me djalin e Kadri Veselit, Klestorin, dhe me Endritin, djalin e Hashim Thaçit.

“Me djemtë e heronjve të gjallë të luftës dhe të paqes, Endritin dhe Klestorin”, ka shkruar ai.

Të fundit

Të tjera nga rubrika