4C
Pristina
20 Prill, 2021 - 08:51

Endrit Thaçi poston foto të babait të tij me komandantin legjendar Adem Jasharin

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit të vendit Hashim Thaçi ka publikuar një fotografi të vjetër në llogarinë e tij në Instagram.

Në fotografi shihen babi i tij dhe Komandanti Legjendar Adem Jashari.

Këtë postim e ka bërë për nder të Epopesë së UÇK-së, që ka filluar sot.

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese