fbpx
-0.6 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Emocionohet dhe ia huq pak, Shaqir Totaj i PDK-së, ia bën share Albin Kurtit

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Shaqir Totaj duket se është emocionuar shumë pas fitores së Zvicrës kundër Serbisë.

Kjo për faktin se e ka bë share urimin e kryeministrit Albin Kurti, atë ku thoshte “Serbia nuk kalon. Urime Zvicrës”.

- Advertisement -

Totaj më pas e ka fshirë postimin, dhe e ka bërë një urim tjetër.

- Advertisement -

Të fundit

Deklarata e presidentit Millanoviq për Kosovën, një reagim i ashpër vjen edhe nga partia në pushtet e Kroacisë

Pas deklaratës së presidentit kroat, Zoran Millanoviq, në lidhje me Kosovën, një reagim i ashpër ka ardhur edhe nga...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -