14.1 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

Elvana Gjata lejon fansin ta puthë në këtë pjesë të trupit

Elvana Gjata tregohet shumë e afërt me fansat e saj, sidomos gjatë koncerteve.

- Advertisement -

Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet Elvana teksa i afrohet një të pranishmi në koncert.

Ajo po zbriste shkallët dhe po i afrohej një ndjeksi të cilin e lejoi ta pushte në faqe.

Duket se kjo gjë e bëri të ndihej mirë adhuruesin e saj.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -