0C
Pristina
2 Mars, 2021 - 02:53

Ekskluzive: Dy të pIagosur në Graçanicë

Pak minuta pas orës 22:00, mbrëmë në Graçanicë ka ndodhur një përIeshje që për pasojë pati edhe dy të pIagosur.

Burime të medias bëjnë të ditur se pIagosja ka ndodhur pasi pronari i restorantit, Boban Ristiq ka urdhëruar mysafirët që të largoheshin menjëherë nga lokali i tij.

Duke mos iu bindur urdhërit, një person ka filluar përIeshjen fizike pas së cilës ka shkrepur me ar.më zj arri, duke pIagosur pronarin e restorantin dhe një mysafir tjetër.

lncldenti ka ndodhur në restorantin “Bella Vista” të Graçanicës.

Pasi kanë shtënë me ar.më, dy të dyshuarit shqiptarë XH.B. 57-vjeçar dhe A.L. 54- vjeçar janë arre.stuar, ndërsa dy persona të tjerë janë arre.stuar.

Media mëson se gjendja e të pIag osurve është jashtë rrezlkut për jetën.

Të fundit

Të tjera nga rubrika