8.6 C
Pristina
Wednesday, March 29, 2023

Ekipi kosovar, Bad News Eagles luan sot kundër skuadrës nga Serbia

- Advertisement -

Rekomandime

Ekipi kosovar në CS:GO, Bad News Eagles do ta zhvillojë një tjetër përballje sot.

Ata do të ndeshen me ekipin nga Serbia, iNation.

- Advertisement -

Kjo përballje është në kuadër të kualifikimeve për turneun BLAST Premier Spring Showdown 2023 Europe.

Ndeshja do të fillojë nga ora 17:30 dhe do të jetë vetëm me një hartë.

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit