18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

“Eh more Zot”, Gorani-Haxhiut: Pra ti e di planin por s’guxon me komentu

- Advertisement -

Në emisionin Pressing në T7 po debatohet për planin franko-gjerman dhe asaj se çfarë përmban ai.

Gazetari Baton Haxhiu shpalosi disa detaje nga ky plan, ku ndër të tjera tha se e përmban edhe themelimin e Asociacionit të komunave Serbe. Megjithatë, Haxhiu nuk e pranoi se e ka parë draftin e këtij propozimi.

- Advertisement -

“Unë nuk guxoj të komentoj draftin se nuk e kam parë”, tha ai.

Këtu iu përgjigj Dukagjin Gorani i cili insistonte që Haxhiu të tregonte detaje nga plani.

- Advertisement -

“Pra ti e din po nuk guxon me komentu?”, pyeti ai.

“Po”, shtoi Haxhiu.

“E more Zot”, tha pastaj Gorani teksa po komentoheshin disa prej pikave të draftit.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -