fbpx
1.1 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Edi Rama mbërrin në Beograd

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka mbërritur në kryeqytetin e Serbisë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai, përmes një postimi në Facebook.

- Advertisement -

Rama tha se atje ka shkuar për Konferencën Rajonale të organizuar nën kujdesin e Qeverisë së Norvegjisë, mbi “Mundësitë e zhvillimit të energjisë së ripërtëritshme në Ballkanin Perëndimor” dhe bashkëpunimin e vendeve të rajonit për sigurinë energjetike.

“📍Beograd – Për Konferencën Rajonale të organizuar nën kujdesin e Qeverisë së Norvegjisë, mbi “Mundësitë e zhvillimit të energjisë së ripërtëritshme në Ballkanin Perëndimor” dhe bashkëpunimin e vendeve të rajonit për sigurinë energjitike⚡️”, ka shkruar ai.

- Advertisement -

Të fundit

Të gjitha garancitë që iu ofruan për Asociacionin, a do të bindet Kurti?

Kryemininistri Kurti nuk do Asociacion njëetnik, ndërsa zyrtarët e lartë amerikanë e sigurojnë se nuk do të jetë i...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -