14.4 C
Pristina
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -

Edi Rama i frikësuar nga helmimi?! Në Serbi i japin verë, ai bën sikur e provon

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në Panairin e Verërave në Beograd, ku për herë të parë prodhuesit bëhen bashkë për të promovuar verërat e rajonit, krahas prodhuesve të mirënjohur.

Një nga momentet që ka tërhequr vëmendjen në këtë Panair është fakti që Edi Rama ka refuzuar të provojë verën dhe këtë e ka bërë në fshehtësi. Teksa të gjithë liderët e Ballkanit provojnë pak nga vera që u serviret, Rama shikon si i trembur dhe e merr gotën disa sekonda me vonesë. Më pas i merr erë dhe nuk e vë fare gotën në buzë.

- Advertisement -

Më tej, ai e lë gotën në tavolinë duke parë përreth nëse dikush e ka parë këtë veprimin e tij apo jo.

Momenti është shpërndarë në profilin e kryeministrit të Malit të Zi, Dritan Abazoviç.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dritan Abazović (@dritan.abazovic)

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -