3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

Edhe një ish-polic i gatshëm të rikthehet në detyrë: E bëj pa pagesë

Ish-pjesëtari i Policisë së Kosovës, Vigan Shabani nga Mitrovica, është shprehur i gatshëm ta vesh sërish uniformën e Policisë së Kosovës.

Shabani tha se do ta bënte këtë pa pagesë kur vjen në shprehje veriu i Kosovës.

- Advertisement -

Ai kishte dhënë dorëheqje kohë më parë nga Policia e Kosovës për arsye personale.

“Nëse është nevoja për Veriun e Kosovën, jam i gatshëm çdo sekondë ta veshi prapë uniformën e Policisë së Kosovës. Pa pagesë dhe pa asnjë lloj kompensimi për sa kohë që eshtë e nevojshme”, tha ai.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -