0.1 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 09:05

Edhe një anëtar i kryesisë së LDK-së i bashkohet Vjosa Osmanit

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli ka njoftuar se anëtari i kryesisë së LDK-së në Prizren, Arsim Berisha i është bashkuar listës së Vjosa Osmanit.

Avdyli tha se Berisha guxon të punoj për ndryshimin bashkë me Vjosën.

“Anëtari i kryesisë së degës së LDK për dy mandate, dhe kryetar i njërës nga nëndegët më të mëdha në Prizren, Dr Arsim Berisha, kryeshefi i QKMF-së në Prizren -GUXON të punoi për ndryshim bashkë #meVjosën”, shkroi Avdyli në facebook, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Anëtari i kryesisë së degës së LDK për dy mandate, dhe kryetar i njërës nga nëndegët më të mëdha në Prizren, Dr Arsim Berisha, kryeshefi i QKMF-së në Prizren -GUXON të punoi për ndryshim bashkë #meVjosën.

Dr. Arsim Berisha dhe Vjosa Osmani

Të fundit

Të tjera nga rubrika